Історія школи

В 1914 році в с.Гаївка була збудована на кошти земства початкова школа, в якій навчалося 27 дітей. Сама школа являла собою сільську хатину. Партами слугували дерев'яні столи, за ними стояли ослони (лавки-стільці). За передніми партами сиділи учні, які найкраще засвоювали навчальний матеріал.
В період непу були створені лікнепи для ліквідації неписьменності і малограмотності. В лікнепи ходили від малого до дорослого.
З 1939-1941 рр в селі були відкриті чотири початкові школи.
В період Великої Вітчизняної війни школи не працювали.
В 1946 році в селі діяла восьмирічна школа і середня вечірня школа. Восьмирічна школа в 1967 році налічувала 276 учнів та 22 педагогічних працівників, а вечірня - 34 учні.
В 1972 році було закінчено побудову Гаївської середньої школи. Довгий час школу очолював шанований батьками, вчителями та учнями Лебедик Іван Васильович.
В 1983 - 1993 рр. директором школи був Рябикін Микола Федорович. За цей час перейменовано середню школу в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
В 1993 - 1994 рр. директором школи була Бершадська Людмила Леонідівна, а з 1994 по 2004 рік школу очолював Єсауленко Володимир Андрійович. Більше 20 років Мунтян надія Миколаївна забезпечувала організацію навчально - виховного процесу, працюючи на посаді заступника директора з НВР.
В 2004 році директором школи було призначено Тернавську Тетяну Володимирівну, а її заступником з НВР Іванів Людмилу Анатоліївну. Педагогічний колектив складається з 12 вчителів, з них 6 - спеціалісти І категорії та 6 - спеціалісти.
В НВК з кожним роком покращується матеріальна база, завдячуючи відділу освіти, сільській раді та постійному спонсору Неофіті Ігорю Богдановичу.
Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.