Розпочалася реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО.

Реєстрація проходить з 05.01 до 30.01.16. Пробне ЗНО проводиться за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Графік проведення пробного ЗНО - 2016 :
02.04.2016 -
укр.мова та література
09.04.2016 - англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російсьбка мова, фізика, хімія

Інформацію про ЗНО розміщено на сайті ОРЦОЯО
www.test - center.od.ua
телефон (048) 784 - 69 - 95

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у ЗНО - 2016, здійснюватиметься з 01 лютого до 04 березня 2016 року на сторінці "Реєстрація - 2016", розміщеної на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освітиwww.testportal.gov.ua

Інформація щодо деяких особливостейзовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

· Українська мова і література

· Історія України

· Математика

· Біологія

· Географія

· Фізика

· Хімія

· Англійська мова

Програмизовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі«Підготовка до ЗНО».

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено«пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка«Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.